W roku 2008 w Cieszynie przy ul. Stawowej 54 wybudowaliśmy obiekt w którym aktualnie mieści się supermarket "EUROSPAR" oraz market sypialnia · łazienka · mieszkanie "JYSK". W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się stacja paliw "BLISKA" , market "Spar Express" oraz Pizzeria Ristorante "MAMMA MIA".
Ulica Stawowa jest jedną z trzech najbardziej ruchliwych ulic w Cieszynie. Rozpoczyna się od Ronda obok wiaduktu , które jest geometrycznym środkiem miasta i prowadzi w kierunku Bielska Białej, Ustronia i Wisły. My znajdujemy się w odległości 1100 metrów od niego.
W ciągu doby ulicą Stawową przejeżdża przeciętnie 15000 samochodów na dobę a w dni weekendowe do 20000. Znajdują się przy niej duże zakłady przemysłowe, oraz w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla mieszkaniowe "Bobrek Wschód", ,,Bobrek Zachód,, oraz "Banotówka".
Aktualnie przy ulicy Stawowej powstaje market budowlany "Merkury Market" o powierzchni 8000 m² . Po zrealizowaniu wszystkich inwestycji przy ul. Stawowej będzie najwięcej powierzchni handlowych w Cieszynie. Aktualnie uzyskaliśmy warunki zabudowy oraz kończymy prace projektowe, żeby móc zrealizować drugi etap rozbudowy. Po jego zakończeniu powierzchnia budynków będzie wynosiła 6000 m² a otwarcie Galerii ,,STAWOWA,, planujemy na pierwszy kwartał 2014r. Równocześnie z jej otwarciem przebudujemy fragment ulicy Stawowej na długości 160 metrów - trzeci pas ( pas wyłączenia, lewoskręt, pas włączenia).
Po uchwale Rady Miasta, co nastąpi w połowie tego roku, tereny te uzyskają pozwolenie na wybudowanie obiektu wielko-powierzchniowego.
Natychmiast przystąpimy do realizacji trzeciego etapu rozbudowy , który zakończymy w pierwszym kwartale 2015r. Łączna powierzchnia całkowita będzie wtedy wynosiła 8000 m² , a łączna ilość miejsc parkingowych to 200. Pozwalamy sobie zainteresować Waszą Firmę wynajęciem powierzchni handlowej w naszej Galerii "STAWOWA" .

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie zapytań na adres mail : wilczek@spar.pl.
Osoba do kontaktu oraz Rzecznik Prasowy : Buchta Małgorzata tel. 3385399617 lub 605 694 442 .

Inwestor : "H & T RENTAL"


Zobacz WizualizacjęWYNAJEM POMIESZCZEŃ
W roku 2008 w Cieszynie przy ul. Stawowej 54 wybudowaliśmy obiekt w którym aktualnie mieści się supermarket "EUROSPAR" oraz market sypialnia - łazienka - mieszkanie "JYSK". W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się stacja paliw "BLISKA" , market "Spar Express" oraz Pizzeria Ristorante "MAMMA MIA".

Ulica Stawowajestjednąz trzech najbardziej ruchliwych ulic w Cieszynie. Rozpoczyna się od Ronda obok wiaduktu, które jest geometrycznym środkiem miasta i prowadzi w kierunku Bielska Białej, Ustronia i Wisły. My znajdujemy się w odległości 1100 metrów od niego.

W ciągu doby ulicą Stawową przejeżdża przeciętnie 15000 samochodów na dobę a w dni weekendowe do 20000. Znajdują się przy niej duże zakłady przemysłowe, oraz w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla mieszkaniowe "Bobrek Wschód", "Bobrek Zachód" oraz "Banotówka".

Aktualnie przy ulicy Stawowej powstaje market budowlany "Merkury Market" o powierzchni 8000 m2 . Po zrealizowaniu wszystkich inwestycji przy ul. Stawowej będzie najwięcej powierzchni handlowych w Cieszynie.

Aktualnie uzyskaliśmy warunki zabudowy oraz kończymy prace projektowe, żeby móc zrealizować drugi etap rozbudowy. Po jego zakończeniu powierzchnia budynków będzie wynosiła 3600 m2 a otwarcie Galerii "STAWOWA" planujemy na 13-12-2013r. Równocześnie zjej otwarciem przebudujemy fragment ulicy Stawowej na długości 160 metrów - trzeci pas ( pas wyłączenia, lewoskręt, pas włączenia).

Po uchwale Rady Miasta, co nastąpi w połowie tego roku, tereny te uzyskają pozwolenie na wybudowanie obiektu wielko-powierzchniowego. Natychmiast przystąpimy do realizacji trzeciego etapu rozbudowy, który zakończymy w pierwszym kwartale 2015r. Łączna powierzchnia całkowita będzie wtedy wynosiła 8000 m2 , a łączna ilość miejsc parkingowych to 250.

Pozwalamy sobie zainteresować Waszą Firmę wynajęciem powierzchni handlowej w naszym Parku Handlowym "STAWOWA 54" .

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie zapytań na adres mail: wilczek@spar.pl.
Osoba do kontaktu oraz Rzecznik Prasowy: Buchta Małgorzata tel. 3385399617 lub 605 694 442 .
Zobacz Plan
Zobacz Plan 2